Tuesday, Jan 23rd

Last update:03:26:50 AM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Reklama na portalu. Zapraszam sklepy rolkarskie i inne firmy związane z rolkami do współpracy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 


Nowy sezon rolkarski powoli staje się faktem i potrwa aż do października. Wraz z początkiem wiosny powracamy do intensywnego pisania o sprawach rolkarskich w ramach prowadzonej przez nasz portal kampanii interwencyjno – informacyjnej „Kraków i Śląsk dla rolkarzy”. Będzie o nas jeszcze bardziej głośno, niż w poprzednim sezonie, kiedy nasze działania zainaugurowaliśmy. Odpowiadasz za marketing w sklepie rolkarskim czy innej firmie związanej z rolkami? To doskonała okazja do niedrogiej i skutecznej reklamy na naszym portalu.

Jest o nas głośno, mimo że jesteśmy małym prywatnym portalem

Kampania „Kraków i Śląsk dla rolkarzy” wystartowała w maju 2017 roku. Naszym celem było i jest:
- podejmowanie skutecznych interwencji w imieniu społeczności rolkarskiej na rzecz rozwiązań prawnych i infrastrukturalnych przyjaznych rolkarzom,
- popularyzacja jazdy na rolkach,
- informowanie o ciekawych trasach rolkarskich w Polsce i na Słowacji.

W ciągu pierwszego sezonu naszej działalności udało nam się osiągnąć więcej, niż się spodziewaliśmy. Przede wszystkim:

1)    Udało nam się skutecznie zainteresować sprawami rolkarskimi kilkudziesięciu posłów z niemal wszystkich opcji politycznych, którzy na naszą prośbę złożyli w tej sprawie mnóstwo interpelacji poselskich. Ich skutkiem jest projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym, zezwalający na poruszanie się rolkarzy po ścieżkach rowerowych. Ustawa wejdzie w życie w 2018 roku.

2)    Pojawiła się nawet interpelacja grupy posłów w sprawie odpraw rolkarzy na przejściach granicznych z Ukrainą.

3)    Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zadeklarował publicznie poparcie dla postulatów rolkarskich i w miejsce oficera rowerowego powołał oficera ds. mobilności, który ma dbać także o interesy rolkarzy.

4)    Postulaty rolkarskie są realizowane na terenach zielonych podległych Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie, czego przykładem jest przyjazna rolkarzom nawierzchnia przepuszczalna w nowym parku nad Bagrami.

5)    Przebiliśmy się do świadomości społecznej, nasze stanowiska są cytowane w mediach, aktywnie konsultujemy projekty miejskie w Krakowie, jesteśmy w stałym kontakcie z radnymi miasta Krakowa, którzy wpisują nasze postulaty do swoich programów.

6)    Nasze opisy tras rolkarskich w Polsce i Słowacji stanowią największe źródło wiedzy o ciekawych miejscach do jazdy na rolkach, nasz portal powoli staje się głównym źródłem wiedzy o trasach rolkarskich – wypromowaliśmy m. in. wśród rolkarzy z całej Polski kultową „rolkostradę” Nowy Targ – Trstena i inne trasy na Podtatrzu.

Co planujemy?

To samo co do tej pory – będziemy regularnie pisać o sprawach rolkarskich, podejmować interwencje zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i lokalnym, popularyzować jazdę na rolkach, opisywać kolejne ciekawe trasy dla rolkarzy (w planach m. in. opis powstający właśnie tras rowerowo-rolkowych w Małopolsce, a jeżeli otrzymamy środki od sponsorów – opis tras w Czechach czy Austrii).

Co proponujemy?

Zachęcam do wykorzystania możliwości, która wiąże się z reklamą na naszym portalu i sponsoringiem naszej kampanii lub poszczególnych akcji (np. wyjazd do Czech w celu przetestowania i opisania tamtejszych tras).

Proponuję kampanię szytą na miarę i dostosowaną do waszych możliwości i oczekiwań. Na zasadzie analogicznej do tej, na jakiej firmy współpracują np. ze znanymi blogerami.

Ile to będzie kosztować?

3000 złotych rocznie – za tą kwotę wasza firma może zostać głównym sponsorem inicjatywy „Kraków i Śląsk dla rolkarzy”, co będzie się wiązać z kompleksową obsługą reklamową we wszystkich miejscach, którymi dysponujemy – nie tylko w widocznym miejscu na portalu i pod każdym artykułem rolkarskim, ale też wasze logo zostanie umieszczone na zdjęciu profilowym na stronie „Kraków i Śląsk dla rolkarzy”. Główny sponsor jest tylko jeden, jeżeli zdecydują się Państwo na taką formę wsparcia naszych działań, pozostali reklamodawcy nie zdominują państwa przekazu reklamowego – to wasza reklama będzie zawsze na pierwszym miejscu. Oprócz reklamy banerowej i powtarzanej za każdym razem informacji o tym, że głównym sponsorem kampanii jest wasza firma, będziemy publikować na portalu nadesłane przez was artykuły sponsorowane, a nawet stworzymy w ramach tej współpracy ofertę także w języku słowackim i ukraińskim i umieścimy ją na słowackiej i ukraińskiej wersji językowej portalu. Zwłaszcza ta druga jest istotna – nasz portal za sprawą bezpłatnego kursu internetowego języka polskiego dociera do ponad 80 tysięcy ukraińskich subskrybentów, zainteresowanych Polską. Wśród nich – mieszkający w Polsce studenci i imigranci, potencjalni klienci waszej firmy.

900 złotych rocznie, 500 złotych za pół roku współpracy lub 100 złotych miesięcznie – standardowy pakiet reklamowy, obejmujący baner reklamowy, link do waszej oferty pod artykułami rolkarskimi (ale mniej wyróżnione, niż w przypadku głównego sponsora), publikację przynajmniej raz w miesiącu nadesłanego przez was artykułu sponsorowanego, posty o waszej ofercie na profilach „Kraków i Śląsk dla rolkarzy” i „Port Europa”.

Indywidualnie – od kilkuset złotych do ponad 1000 - 2000 zł w zależności od kosztów – sponsoring konkretnej akcji, na przykład wyjazdu w celu przetestowania i opisania tras rolkarskich w Małopolsce, Słowacji, Czechach, Austrii, Niemczech czy Białorusi (Mińsk). Materiały, które powstaną w ten sposób, będą mogli Państwo wykorzystać także na waszej stronie internetowej czy blogu firmowym.

O mnie + sposób rozliczenia

Portal „Port Europa” to autorski projekt Jakuba Łoginowa, ma on formę pośrednią między klasycznym portalem publicystyczno-interwencyjno-analitycznym, a blogiem. Prowadzę go jako osoba fizyczna, nie prowadzę działalności gospodarczej. Rozliczenie na podstawie umowy o dzieło lub umowy najmu powierzchni reklamowej z osobą fizyczną. Współpracowałem już na tej zasadzie z innymi reklamodawcami, m. in. z operatorem telekomunikacyjnym Klucz Sp. z o. o.

Kilka słów o mnie: jestem dziennikarzem polskich, słowackich i ukraińskich mediów, jako dziennikarz i publicysta pracuję od 2005 roku. Jestem stałym współpracownikiem m. in. Dziennika Gazety Prawnej, miesięcznika „Kraków”, kwartalnika „Tatry”, miesięcznika „Śląsk”, tygodnika „Dzerkało tyżnia. Ukraina”, słowackiego „Dennika N” oraz „Podtatranskych novin”.

Mój profil zawodowy na portalu Goldenline: http://www.goldenline.pl/jakub-loginow/

Moje teksty w Dzienniku Gazecie Prawnej: http://www.gazetaprawna.pl/autor/13788,jakub-loginow,wszystkie,1,autor

Kontakt:  kuba.loginow@gmail.com
Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto

Informacje o wydajności

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.30 MB
Application afterInitialise: 0.020 seconds, 1.41 MB
Application afterRoute: 0.025 seconds, 2.05 MB
Application afterDispatch: 0.054 seconds, 2.91 MB
Application afterRender: 0.201 seconds, 3.59 MB

Zużycie pamięci

3800040

Zapytań do bazy danych: 42

 1. SELECT *
    FROM pl_session
    WHERE session_id = 'vl02kmln6jv3jn4ir0n59m6au6'
 2. DELETE
    FROM pl_session
    WHERE ( time < '1516687963' )
 3. SELECT *
    FROM pl_session
    WHERE session_id = 'vl02kmln6jv3jn4ir0n59m6au6'
 4. INSERT INTO `pl_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'vl02kmln6jv3jn4ir0n59m6au6','1516693363','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM pl_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS type, element AS name, params
    FROM pl_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM pl_menu AS m
    LEFT JOIN pl_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM pl_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1562)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT *
    FROM pl_jcomments_settings
 10. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS section, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  , ROUND( v.rating_sum / v.rating_count ) AS rating, v.rating_count
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN pl_sections AS s
    ON s.id = cc.section
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN pl_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN pl_groups AS g
    ON a.access = g.id
    LEFT JOIN pl_content_rating AS v
    ON a.id = v.content_id
    WHERE a.id = 5682
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-01-23 07:42:43' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-01-23 07:42:43' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 11. UPDATE pl_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5682'
 12. SELECT a.id, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    WHERE a.catid = 1092
    AND a.state = 1
    AND a.access <= 0
    AND ( a.state = 1 OR a.state = -1 )
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-01-23 07:42:43' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-01-23 07:42:43' )
    ORDER BY a.ordering
 13. SELECT a.id, a.sectionid, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    WHERE a.id = 5682
 14. SELECT count(*)

    FROM pl_jcomments

    WHERE object_id = 5682

    AND object_group = 'com_content'

    AND published = 1
 15. SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params
    FROM pl_modules AS m
    LEFT JOIN pl_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1562 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY position, ordering
 16. SELECT parent, menutype, ordering
    FROM pl_menu
    WHERE id = 1562
    LIMIT 1
 17. SELECT parent, menutype, ordering
    FROM pl_menu
    WHERE id = 1532
    LIMIT 1
 18. SELECT count(*)
    FROM pl_menu AS m

    WHERE menutype='mainmenu'
    AND published='1'
    AND access <= '0'
    AND parent=0
    AND ordering < 13
 19. SELECT params
    FROM pl_modules
    WHERE `module`='mod_janews2'
 20. SELECT created
    FROM pl_content a
    ORDER BY created DESC
    LIMIT 1
 21. SELECT *, RAND() AS ordering
    FROM pl_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 20
    AND catid = 1313
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 22. UPDATE pl_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 329
 23. INSERT INTO pl_bannertrack ( track_type, banner_id, track_date )
    VALUES ( 1, 329, '2018-01-23' )
 24. SELECT *, RAND() AS ordering
    FROM pl_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 20
    AND catid = 1230
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 25. UPDATE pl_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 100
 26. INSERT INTO pl_bannertrack ( track_type, banner_id, track_date )
    VALUES ( 1, 100, '2018-01-23' )
 27. SELECT *, RAND() AS ordering
    FROM pl_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 20
    AND catid = 1250
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 28. UPDATE pl_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 296
 29. INSERT INTO pl_bannertrack ( track_type, banner_id, track_date )
    VALUES ( 1, 296, '2018-01-23' )
 30. SELECT *, RAND() AS ordering
    FROM pl_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 20
    AND catid = 1274
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 31. UPDATE pl_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 314
 32. INSERT INTO pl_bannertrack ( track_type, banner_id, track_date )
    VALUES ( 1, 314, '2018-01-23' )
 33. SELECT cc.id, cc.userid, cc.comment, cc.name, cc.username, cc.email, cc.date, cc.object_id, cc.object_group, '' AS avatar
   
    FROM pl_jcomments AS cc
   
    LEFT JOIN pl_content AS c
    ON c.id = cc.object_id
   
    WHERE cc.published = 1
     
    AND c.access <= '0'
     
    AND (c.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR c.publish_up <= '2018-01-23 07:42:43')
     
    AND (c.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR c.publish_down >= '2018-01-23 07:42:43')
     
    AND cc.object_group = 'com_content'
   
    ORDER BY cc.date DESC
   
    LIMIT 10
 34. SELECT a.id, a.sectionid, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    WHERE a.id = 1412
 35. SELECT a.id, a.sectionid, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    WHERE a.id = 5095
 36. SELECT a.id, a.sectionid, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    WHERE a.id = 5181
 37. SELECT a.id, a.sectionid, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    WHERE a.id = 5687
 38. SELECT a.id, a.sectionid, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    WHERE a.id = 5684
 39. SELECT a.*, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM pl_content AS a
    LEFT JOIN pl_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    INNER JOIN pl_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    INNER JOIN pl_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    WHERE ( a.state = 1
    AND s.id > 0 )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-01-23 07:42:43' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-01-23 07:42:43' )
    AND a.access <= 0
    AND cc.access <= 0
    AND s.access <= 0
    AND s.published = 1
    AND cc.published = 1
    ORDER BY a.hits DESC
    LIMIT 0, 9
 40. SELECT *
    FROM pl_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 20
    AND catid = 1276
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 41. UPDATE pl_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 316
 42. INSERT INTO pl_bannertrack ( track_type, banner_id, track_date )
    VALUES ( 1, 316, '2018-01-23' )

Zapytań w trybie zgodności: 0

  Wczytane pliki języka

  Nieprzetłumaczone frazy - tryb diagnostyczny

  Brak

  Nieprzetłumaczone frazy - tryb projektanta

  Brak